Egitim Sitesi (Sbs,Öss,Kpss) Öncesi Hazırlık Sitesi

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Join the forum, it's quick and easy

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bölümün Amacı Ve Kuralları

enes
    enes
    ÜSt Seviye Öğrenci
    ÜSt Seviye Öğrenci

Paylaşım Gücü : 25143
    Üye Rep Gücü : 1

Bölümün Amacı Ve Kuralları Empty Bölümün Amacı Ve Kuralları

Mesaj tarafından enes Ptsi Ekim 04, 2010 11:50 pm

1- Bu bölümde sınavla ilgili "telif hakkı içerebilecek dökümanların haricinde" her türlü bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.
    2- Yapamadığınız soruları konu halinde açarak, diğer üyelerimizden sorularınıza yönelik bilgi alabilirsiniz.
    3-Bölümde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta konu başlıklarıdır. Yardım, bakar mısınız ? Lütfen içeri, + rep vs. gibi konu başlıkları yazmayınız lütfen. Konu başlıkları ,konu içeriğiyle ilgili bilgi vermelidir.
    4-Konu açmadan önce benzeri olma ihtimaline karşın arama yapınız.
    5-Up Up, ++ tarzı konu güncellemeye yönelik mesajları atmaktan kaçınınız.
    6-Mesajlarınızı saygı kurallarını göz önünde bulundurarak yazınız, insanları üzecek, kıracak ve tartışma yaratacak mesajlardan kaçınınız.
    7-Konunuzun içeriği , diğer insanların yorum yapabileceği şekilde olmalıdır . Örneğin ; başarı sıranızı ve puanınızı tam olarak yazınız

2011 KPSS'de hepinize başarılar dileriz.

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 2:20 am