Egitim Sitesi (Sbs,Öss,Kpss) Öncesi Hazırlık Sitesi

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Join the forum, it's quick and easy

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kuralları!

enes
    enes
    ÜSt Seviye Öğrenci
    ÜSt Seviye Öğrenci

Paylaşım Gücü : 25083
    Üye Rep Gücü : 1

Forum Kuralları! Empty Forum Kuralları!

Mesaj tarafından enes Ptsi Ekim 04, 2010 11:45 pm

1. Tr-Egitim kuralları bu bölüm içinde geçerlidir.

2. Aradığınız konu sizin için sabitlenen konularda olup olmadığını kontrol ediniz. Aradığınız yada yardım istediğiniz konu sabitlenmiş bir konuysa ilgili konudan devam edip yeni bir konu açmayınız.

3. Yeni konu açmadan önce mutlaka arama butonunu kullanınız. Benzer veya aynı isim, içerik vb. konu var ise o konu altından devam ediniz.

4. " Yardım, Acil, Help, Buraya bakın, bulana +rep " ve buna benzer başlıklar taşıyan konular yönetim tarafından kilitlenir. Rep isteyenler sorgusuz cezalandırılır.

5. " Şu Lise buraya, forumdan kimse yok mu? vb. " konu başlıkları ve konu içerikleri silinecektir. Bu tür konularınızı alt bölümümüz olan Lise'nizi Tanıtın bölümünde, lisenizi tanıtarak açabilirsiniz.

6. Bu bölümde siyaset kesinlikle yasaktır.

7. Bu bölümde yanlış bilgilendirmek ve yönlendirmek yasaktır, duyuru ve bilgi paylaşımlarınızda varsa kaynaklarını mutlaka gösteriniz. Vermiş olduğunuz duyuru ve bilginin doğruluğunu görmeleri açısından bu önemlidir.

8. Eğitim bölümlerimizin görevlileri " Yetişkin, Öğretmen, Akademisyen vb. " kadrodan oluşmaktadır, sizlerin en iyi şekilde Eğitim bilgileri almanızı sağlamak için bu bölümde yetki sahipleridir. Lütfen bölüm sorumlularının kararlarına saygı gösterelim ve görevlerini yapmalarına yardımcı olalım.

Saygılar

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:39 pm