Egitim Sitesi (Sbs,Öss,Kpss) Öncesi Hazırlık Sitesi

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Join the forum, it's quick and easy

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

ÖSS'de Yerleştirilmeyenlere Müjde!

enes
    enes
    ÜSt Seviye Öğrenci
    ÜSt Seviye Öğrenci

Paylaşım Gücü : 25143
    Üye Rep Gücü : 1

ÖSS'de Yerleştirilmeyenlere Müjde!  Empty ÖSS'de Yerleştirilmeyenlere Müjde!

Mesaj tarafından enes Salı Ekim 05, 2010 6:43 pm

Yükseköğretim Programlarına Yerleştirilmek İçin Boş Kontenjanların Belirlendiği '2010-ÖSYS Ek Yerleştirme Kılavuzu' Yayınlandı.
     ÖSS'de Yerleştirilmeyenlere Müjde!  Oss-de-yerlestirilmeyen-ogrencilere-mujde-2266429_o
    <table id="table6" width="100%" bgcolor="#eeeeee" border="0" cellpadding="3" cellspacing="0"><tr><td>Aracınız mı çizildi! Servise götürmeden önce burayı tıklayın!  ÖSS'de Yerleştirilmeyenlere Müjde!  Say
    </td></tr></table>
    2010- ÖSYS Ek Yerleştirme Kılavuzu, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nin (ÖSYM) http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlandı.

Ek yerleştirme kılavuz üniversite adaylarına ön bilgi amacıyla yayınladı. Tercih işlemlerinin başlayacağı 6 Ekim 2010 tarihine kadar zorunlu hallerde kılavuzda değişiklik yapılabilecek. Adayların tercihlerini yapmadan önce 6 Ekim 2010 tarihinde ÖSYM'nin internet adresinden güncellenerek yayımlanacak kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekiyor.
    6 Ekim 2010 tarihinden sonra kılavuz bilgilerinde zorunlu olarak yapılması gereken değişiklikler ÖSYM'nin internet adresinden ayrıca duyurulacak. Kılavuz basılı olarak dağıtılmayacağından adayların ÖSYM"den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekiyor (EgitimGazetesi.com)
    KatiL_KobrA
    Yeni Öğrenci
    Yeni Öğrenci

Paylaşım Gücü : 24873
    Üye Rep Gücü : 0

ÖSS'de Yerleştirilmeyenlere Müjde!  Empty Geri: ÖSS'de Yerleştirilmeyenlere Müjde!

Mesaj tarafından KatiL_KobrA Salı Ekim 05, 2010 10:03 pm

hade bakalm inş.

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 3:17 am