Egitim Sitesi (Sbs,Öss,Kpss) Öncesi Hazırlık Sitesi

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Join the forum, it's quick and easy

Üye Olarak Hiç Bir Şey Kaybetmessiniz. Sadece Daha İyi Hizmet Alırsınız. Tr-Egitim.Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

* Konu açmadan önce mutlaka arama yapınız. * Açtığınız konuların açıklayıcı olmasına özen gösteriniz. * Acil yardım ,Lütfen bir bakın,+rep vs bu tarz konular açmak yasaktır ,açıldığı takdirde tereddütsüz kilitlenecektir. * Konula

enes
    enes
    ÜSt Seviye Öğrenci
    ÜSt Seviye Öğrenci

Paylaşım Gücü : 25138
    Üye Rep Gücü : 1

*  Konu açmadan önce mutlaka arama yapınız.        * Açtığınız konuların açıklayıcı olmasına özen gösteriniz.        * Acil yardım ,Lütfen bir bakın,+rep vs bu tarz konular açmak yasaktır ,açıldığı takdirde tereddütsüz kilitlenecektir.        * Konula Empty * Konu açmadan önce mutlaka arama yapınız. * Açtığınız konuların açıklayıcı olmasına özen gösteriniz. * Acil yardım ,Lütfen bir bakın,+rep vs bu tarz konular açmak yasaktır ,açıldığı takdirde tereddütsüz kilitlenecektir. * Konula

Mesaj tarafından enes Salı Ekim 05, 2010 12:39 am

• Konu açmadan önce mutlaka arama yapınız.

• Açtığınız konuların açıklayıcı olmasına özen gösteriniz.

• Acil yardım ,Lütfen bir bakın,+rep vs bu tarz konular açmak yasaktır ,açıldığı takdirde tereddütsüz kilitlenecektir.

• Konulara sürekli msj atmakdan ve gereksiz msjlar yazmakdan kaçınınız.

• 2bini aşkın bölüm ve 10 larca üniversite için ayrı ayrı konu açmayınız..lütfen bölüm tanıtımınızı ve bilgi alışverişini 2010 YGS-LYS Tercihleriniz bölümünde ayrı ayrı sıralanmış üniversiteler adına açılmış konulardan yapınız.bunun dışındaki konularınız kilitlenecektir...

• sormak istediğiniz bir soru için konu açtıgınızda aynı konu altından farklı bilgiler paylaşmayınız...ilgili konularda bu bilgilerinizi değerlendirin ki alakasız bir konu başlıgı altında bu bilgileriniz kaybolmasın..örneğin; puanlama ile ilgili bir konu açtınız...konu altında "peki okulun kayıt günleri ne zaman" dediniz ve cevabını aldınız..konu başlıgınız puanlama ile ilgili oldugu için okul kayıt günleri hakkında bilgi edinmek isteyen üyemiz bu bilgiyi kaçırmış olacak...bu tür konuları okullarınızın "üniversiteler" bölümündeki veya "ygs lys tercihleriniz" bölümündeki konuları altından paylaşınız...unutmayın bilgi paylaşarak çoğalır...

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 4:31 pm